דלג לתוכן דלג לפוטר

אודות

ביתנית היא חברה קבלנית מהמובילות בישראל, המתמחה בבנייה טרומית מודולרית מבטון.
לחברה ניסיון של למעלה מ-20 שנה במהלכן הובילה אלפי פרויקטים בכל רחבי ישראל עבור לקוחות עסקיים ופרטיים. 
שיטת העבודה הייחודית של ביתנית מבטיחה מענה מקיף ומלא לכל צרכי הלקוחות, תוך הקפדה על בנייה איכותית, רמת גימור גבוהה והתאמה אישית לכל ייעוד או מטרה.
לקוחות החברה זוכים לליווי מקצועי מטעם מומחי החברה החל משלב התכנון ההנדסי, דרך ייצור במפעל החברה ועד ביסוס המבנה בשטח. יכולות הייצור העצמי, המומחיות ההנדסיות והניסיון עתיר השנים מקנים לחברה
יכולת למסור פרויקט בתוך כ-60 יום מרגע אישור התכנון שלו.

חותמת איכות 
ביתנית היא ממובילות השוק בישראל בתחום הבנייה הטרומית המודולרית הודות לשימוש בטכנולוגיות מתקדמות, צוות הנדסי מקצועי ומיומן ומערך פיקוח מתקדם. שילוב זה מקנה לה אמינות וחותמת איכות בכל פרויקט שהיא מבצעת. 
צוותי ההנדסה והאדריכלות בחברה נהנים ממומחיות בתכנון טרומיים מודולריים וניסיון עשיר בליווי הליכי הרישוי של המבנים. הצוות עובר הכשרות מקצועיות באופן תדיר ומטמיע טכנולוגיות חדשניות ופורצות דרך.
החברה אף מייצרת בעצמה את כל חלקי המבנה במפעל שבחיפה, כך שביכולתה ליישם באופן מוצלח, בטיחותי ואמין כל רעיון או התאמה הנדרשת מצד הלקוח (לרבות עבודות גמר, פנים וחוץ).

 מערך בקרת האיכות הפנימי של החברה מבצע בקרות שוטפות ויזומות לכל אורך שלבי הייצור, באופן שמבטיח את איכות המבנים ועמידותם לאורך זמן.  
בין לקוחות החברה ניתן למנות חברות הייטק מובילות, חברות נדל"ן ובנייה, חברת החשמל, צה"ל, משרד הביטחון, עיריות ומועצות אזוריות, חברות ניהול ועוד. 

עמידה בתקני איכות ובטיחות 

החברה עומדת בתקן 9001 ISO תקן למערכת ניהול איכות מטעם מכון התקנים הישראלי, המעיד על יכולתה לספק באופן עקבי מוצר העומד בדרישות הלקוחות ולהטמיע תהליכים לניהול האיכות. 

מיום היווסדה ועד היום רשומה החברה בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון 

החברה מוכרת כקבלן מורשה של חברת החשמל לבניית חדרי שנאים. לאורך השנים הפכה ביתנית ל"שם נרדף" ותו תקן" של חדרי שנאים איכותיים, עתירי טכנולוגיה ומתקדמים.  

תחום הבנייה הטרומית המודולרית  

בנייה טרומית מודולרית מבטון איננה בנייה קלה. 
בנייה קלה מבוססת על פאנלים וחומרים קלים שאינם בהכרח עמידים לאורך זמן ונעשה בהם שימוש בשנות ה-90 של המאה הקודמת.
בנייה טרומית מודולרית מבטון, מתוקף שמה, מבוססת על בטון
חומר איכותי המשמש את תעשיית הבנייה מאז ומתמיד ונודע ביציבות ובעמידות שלו.  
בנייה מודולורית טרומית מבטון היא שיטת בנייה חדשנית במסגרתה כל חלקי המבנה מיוצרים מראש ובהתאם לתכנון, והם מורכבים בשטח.
כתוצאה מכך, מתאפשרת בנייה של מבנים חזקים, איכותיים ואמינים בפרקי זמן קצרים יותר, חיסכון בעלויות ויעילות אנרגטית. כמו כן בנייה טרומית מודולרית מבטון נחשבת ל"בנייה ירוקה" וידידותית לסביבה הודות לבידוד איכותי יותר, המפחית את צריכת האנרגיה ותהליכי ייצור נקיים ומהירים יותר.
 
ביתנית עומדת בחוד החנית של תחום הבנייה הטרומית המודולרית מבטון, מטמיעה בו טכנולוגיות חדשניות
ומעניקה מעטפת יסודית, איכותית ואמינה ללקוחותיה.
 

למידע נוסף על השיטה ועל ההבדלים בין בנייה טרומית מודולרית מבטון לבנייה קלה 

ביתנית

מבנים מודולריים בבניה טרומית מתקדמת

326650_fullscreen_icon

סרט תדמית

היתרונות שלנו

אייקון

מגוון עיצובים ודגמים
לביתנית מגוון רחב של עיצובים למבנים טרומיים מודולריים. נעמוד לרשותכם ונתאים לכם את העיצוב החיצוני והפנימי עבור המבנה הטרומי מודולרי שלכם.

שירות VIP - הכל תחת קורת גג אחת
המומחים של ביתנית יעינקו לכם שירות צמוד ויטפלו עבורכם בכל השלבים החל מתכנון אדריכלי, היתר בניה, ועד להצבה בשטח ומסירת המפתח.

ביתנית - קבלן רשום

החברה הינה קבלן רשום בפנקס הקבלנים. ביתנית ביצעה עבור לקוחות מתחומי המשק השונים אלפי מבנים.

תקן 9001 ISO - תהליכי פיקוח צמודים
לחברה תקן 9001 ISO. מערך בקרת איכות ופיקוח צמודים על הבניה וההתקנה בשטח, באופן המבטיח את האיכות הגבוהה של המבנים המיוצרים.

בניה טרומית מודולרית –
זולה יותר וירוקה יותר

מבנה טרומי מודולרי הינו מבנה ירוק הכולל בתוכו פתרונות בידוד חדשניים, דבר היוצר חיסכון משמעותי בעלויות חימום וקירור.

מפעל ביתנית - יישום של שיטות בניה מתקדמות
המפעל כולל מערכי ביצוע In House לייצור מבנים טרומיים מודולריים מבטון בשיטות עבודה וטכנולוגיות בניה מתקדמות לצד פיקוח צמוד.

בין לקוחותינו

“משרדנו עוסק בתכנון מתקני חשמל. במסגרת עבודות התכנון בפרויקטים בהם נדרשת הקמת תחנת שנאים לחברת החשמל, אנו ממליצים ללקוחות לבחון את הפתרון התחנה במבנה מודולרי, מתועש כדוגמת המבנים של ביתנית. חברת ביתנית לוקחת על עצמה את כל התהליך משלב תכנון התחנה, דרך תיאום מול חברת החשמל, טיפול בהיתר הבניה, הקמת התחנה ומסירתה לחברת החשמל במקצועיות רבה יחד עם נסיון רב שנצבר בחברה לאורך השנים. אנו ממליצים בחום לכל לקוחותינו על חברת ביתנית.”

יוסי תפארת

״משרדינו עוסק בניהול ופיקוח על הבניה של פרויקטים רבים לפיתוח שכונות מגורים חדשות. בפרויקטים הנ״ל, נדרשים היזמים לבצע מספר רב של חדרי שנאים. בחלק גדול מהפרויקטים האחרונים אותם ניהלנו, פנינו לחברת ביתנית בע״מ, על מנת שהם יבצעו עבורנו את תכנון וביצוע חדרי השנאים. חברת ביתנית בע״מ, נתנה שירות מקצועי, אמין ויעיל ולמעשה מטפלת בכל הנושאים התכנוניים והביצועיים מול חברת החשמל בצורה ראויה לציון.״

אינג׳ גיל שמגר

דילוג לתוכן