דלג לתוכן דלג לפוטר

ביתנית

מבנים מודולריים בבניה טרומית מתקדמת

326650_fullscreen_icon

אודות

ביתנית – חברה קבלנית מובילה וידועה הפועלת משנת 2005 מתמחה בבניית מבנים טרומיים מודולריים מבטון החל משלב התכנון, יצור המבנה לרבות ביצוע עבודות גמר פנים וחוץ, ועד לביסוס בשטח והתקנה בפריסה ארצית.

החברה הינה קבלן רשום בפנקס הקבלנים.

ביתנית הינה חברה עתירת טכנולוגיה המיישמת שיטות בניה מתועשות מתקדמות להקמת מבנים טרומיים מודולריים מבטון. לחברה מפעל מתקדם בחיפה הכולל מערכי ביצוע In House לייצור מבנים טרומיים מודולריים מבטון הכולל יצור של כל תשתיות המבנה לרבות ביצוע עבודות גמר פנים וחוץ.

לרשות לקוחותיה מעמידה החברה צוות הנדסי ואדריכלי לתכנון מבנים טרומיים מודולריים והיא אף ערוכה לטפל בתהליכי הרישוי של המבנים. לחברה יכולת מוכחת לביצוע מבנים טרומיים מודולריים בטווח זמן של עד 60 יום מאישור התכנון.

הצוות המקצועי של ביתנית הינו עתיר ניסיון ועובר הכשרות מקצועיות בשיטות בנייה מתקדמות. החברה משקיעה משאבים רבים על מנת לעמוד בתקנים ובסטנדרטים גבוהים. לחברה תקן 9001 ISO והיא מפעילה מערך בקרת איכות המבצע תהליכי פיקוח צמודים על כל מהלך הבניה במפעל והיישום בשטח, באופן המבטיח את איכות המבנים המיוצרים.

חברת ביתנית מוכרת כקבלן מורשה של חברת החשמל לבניית חדרי שנאים טרומיים והוקמה במטרה לענות על צרכי חברת החשמל בתחום בניית חדרי שנאים. השם ביתנית הפך לשם גנארי לחדרי שנאים איכותיים ומתקדמים.

 

בין לקוחות החברה נמנים חברת החשמל, חברות בניה, צה"ל, עיריות, מועצות אזוריות, משרד הבטחון,  חברות ניהול ואחזקה, לקוחות פרטיים ועוד.

סרט תדמית

היתרונות שלנו

אייקון

מגוון עיצובים ודגמים
לביתנית מגוון רחב של עיצובים למבנים טרומיים מודולריים. נעמוד לרשותכם ונתאים לכם את העיצוב החיצוני והפנימי עבור המבנה הטרומי מודולרי שלכם.

שירות VIP - הכל תחת קורת גג אחת
המומחים של ביתנית יעינקו לכם שירות צמוד ויטפלו עבורכם בכל השלבים החל מתכנון אדריכלי, היתר בניה, ועד להצבה בשטח ומסירת המפתח.

ביתנית – קבלן מורשה ג'-1
החברה הינה קבלן רשום בפנקס הקבלנים סיווג ג'-1 , ביתנית ביצעה אלפי מבנים עבור לקוחות מתחומי המשק השונים.

תקן 9001 ISO - תהליכי פיקוח צמודים
לחברה תקן 9001 ISO. מערך בקרת איכות ופיקוח צמודים על הבניה וההתקנה בשטח, באופן המבטיח את האיכות הגבוהה של המבנים המיוצרים.

בניה טרומית מודולרית –
זולה יותר וירוקה יותר

מבנה טרומי מודולרי הינו מבנה ירוק הכולל בתוכו פתרונות בידוד חדשניים, דבר היוצר חיסכון משמעותי בעלויות חימום וקירור.

מפעל ביתנית - יישום של שיטות בניה מתקדמות
המפעל כולל מערכי ביצוע In House לייצור מבנים טרומיים מודולריים מבטון בשיטות עבודה וטכנולוגיות בניה מתקדמות לצד פיקוח צמוד.

בין לקוחותינו

“משרדנו עוסק בתכנון מתקני חשמל. במסגרת עבודות התכנון בפרויקטים בהם נדרשת הקמת תחנת שנאים לחברת החשמל, אנו ממליצים ללקוחות לבחון את הפתרון התחנה במבנה מודולרי, מתועש כדוגמת המבנים של ביתנית. חברת ביתנית לוקחת על עצמה את כל התהליך משלב תכנון התחנה, דרך תיאום מול חברת החשמל, טיפול בהיתר הבניה, הקמת התחנה ומסירתה לחברת החשמל במקצועיות רבה יחד עם נסיון רב שנצבר בחברה לאורך השנים. אנו ממליצים בחום לכל לקוחותינו על חברת ביתנית.”

יוסי תפארת

״משרדינו עוסק בניהול ופיקוח על הבניה של פרויקטים רבים לפיתוח שכונות מגורים חדשות. בפרויקטים הנ״ל, נדרשים היזמים לבצע מספר רב של חדרי שנאים. בחלק גדול מהפרויקטים האחרונים אותם ניהלנו, פנינו לחברת ביתנית בע״מ, על מנת שהם יבצעו עבורנו את תכנון וביצוע חדרי השנאים. חברת ביתנית בע״מ, נתנה שירות מקצועי, אמין ויעיל ולמעשה מטפלת בכל הנושאים התכנוניים והביצועיים מול חברת החשמל בצורה ראויה לציון.״

אינג׳ גיל שמגר

דילוג לתוכן