דלג לתוכן דלג לפוטר

ממ"ד

ממ"ד, מרחב מוגן דירתי, הוא אחד מפתרונות המיגון המוכרים והנפוצים בישראל, אולם בדירות רבות אינו קיים.תמונת מצב זו, יחד עם המצב הביטחוני במדינה, גורם לבעלי בתים רבים לבחון אפשרות להוספת ממ"ד לדירתם לשם מוכנות מיטבית והערכות לכל תרחיש.

הממ"ד שלנו, שעומד בתקנות פיקוד העורף, מקנה את פתרון המיגון האידיאלי בתוך או מחוץ לדירה. הממ"ד אטום לחדירת גזים, מכיל מערכת סינון אב"כ, כולל חלון הדף וחלון אלומיניום וכן ריצוף ייעודי. הממ"ד נבנה בשיטה של בנייה טרומית מודולרית שאיננה בנייה קלה, ועשוי כולו מבטון איכותי שעומד בתקני איכות מחמירים. כמו כן הבידוד בממ"דים איכותי יותר, המאפשרת שהות נעימה יותר ושימוש בממ"ד כחדר נוסף.
מעטפת השירותים שלנו כחלק מהוספת הממ"ד כוללת גם: 

סיוע בקבלת היתרים הוספת ממ"ד בדירה מחייבת קבלת היתר מפיקוד העורף ו/או מהרשויות השונות. בעקבות מומחיות של למעלה מ-20 שנים ומאות ממ"דים שכבר בנינו וסיפקנו, אנחנו יודעים ללוות אתכם בהליכים ולנהל אותם במהירות וביעילות עד קבלת האישור.

תכנון מותאם אישית המהנדסים והאדריכלים שלנו יכולים לתכנן את הממ"ד, כך שמצד אחד יעמוד בתקנות פיקוד העורף ומצד שני יוכל לשמש כחדר נוסף למגורים או לשימושים אחרים בבית עם חיבור לחשמל וכלל התשתיות הדרושות. אפשרות ייחודית זו תקנה לכם את רמת המיגון הטובה והאיכותית ביותר, עם התאמה לצרכים שלכם.

הליך קצר ומתואם התקנת ממ"ד בבית קיים מחייבת גם הנחת יסודות על ידי קבלן. אנחנו נוכל לקשר אתכם לגורמי המקצוע הרלוונטיים, לעבוד בתיאום ולהגיע להתקנת הממ"ד עצמו בהליך שנמשך כשעה. כך, תוכלו להמשיך בשגרת חייכם ללא טרטור או טרחה.  

התאמה לגודל אנחנו מציעים מספר גדלים של ממ"דים, בהתאם לתקנות פיקוד העורף ומספר הנפשות המתגוררות בבית.
הגדלים הם 9 מ"ר, 10 מ"ר, 12 מ"ר ו-15 מ"ר.
 

ממ"ד חיצוני – במקרים בהם אין אפשרות להתקין ממ"ד בתוך דירה או בית קיים, באפשרותנו לבנות עבורכם ממ"ד חיצוני, המוצב מחוץ לשטח הבית, ועומד גם הוא בתקנות פיקוד העורף. בדומה לממ"ד התוך-דירתי, גם כאן נספק את המעטפת המלאה הכוללת קבלת היתרים, תכנון מותאם אישית והתקנה פשוטה ומהירה (במקרה של ממ"ד חיצוני אין צורך בתיאום קבלן להנחת היסודות).

לקבלת קטלוג דגמים מעוצבים מקטלוג ביתנית העדכני  אנא השאר פרטים:

*ניתן להזמין את המבנה שבחרתם בעיצוב והתאמה אישית

התאמה לגודל – אנחנו מציעים מספר גדלים של ממ"דים, בהתאם לתקנות פיקוד העורף ומספר הנפשות המתגוררות בבית.
הגדלים הם 9 מ"ר, 10 מ"ר, 12 מ"ר ו-15 מ"ר.
 

ממ"ד חיצוני – במקרים בהם אין אפשרות להתקין ממ"ד בתוך דירה או בית קיים, באפשרותנו לבנות עבורכם ממ"ד חיצוני, המוצב מחוץ לשטח הבית, ועומד גם הוא בתקנות פיקוד העורף. בדומה לממ"ד התוך-דירתי, גם כאן נספק את המעטפת המלאה הכוללת קבלת היתרים, תכנון מותאם אישית והתקנה פשוטה ומהירה (במקרה של ממ"ד חיצוני אין צורך בתיאום קבלן להנחת היסודות)

היתרונות שלנו

אייקון

מגוון עיצובים ודגמים

לביתנית מגוון רחב של עיצובי פנים וחוץ למבנים טרומיים מודולריים. נעמוד לרשותכם ונתאים לכם את עיצוב החוץ והפנים עבור המבנה הטרומי מודולרי שלכם.

שירות VIP - הכל תחת קורת גג אחת

המומחים של ביתנית יעניקו לכם שירות צמוד ויטפלו עבורכם בכל השלבים החל משלב התכנון האדריכלי, היתר בניה, ועד להצבה בשטח ומסירת המפתח .

ביתנית – קבלן מורשה ג'-1

החברה הינה קבלן רשום בפנקס הקבלנים סיווג ג'-1. בין השאר מוכרת ביתנית כקבלן מורשה של חברת החשמל ומשרד הביטחון וביצעה עבורם ועבור לקוחות מתחומי המשק השונים מאות מבנים.

מפעל ביתנית - יישום של שיטות בניה מתקדמות

לחברה מפעל הכולל מערכי ביצוע In House לייצור מבנים טרומיים מודולריים מבטון הכוללים יצור של כל תשתיות המבנה לרבות ביצוע עבודות גמר פנים וחוץ. שימוש בשיטות עבודה וטכנולוגיות בניה מתקדמות לצד פיקוח צמוד, מבטיחים שהמבנה המיוצר יהיה מדיוק ואיכותי ממש כמו שעוצב על ידי אדריכל החברה.

תקן 9001 ISO - תהליכי פיקוח צמודים

לחברה תקן 9001 ISO והיא מפעילה מערך בקרת איכות המבצע תהליכי פיקוח צמודים על מהלך הבניה במפעל והיישום של המבנה בשטח, באופן המבטיח את האיכות הגבוהה של המבנים המיוצרים.

בניה טרומית מודולרית – זולה יותר וירוקה יותר

יכולות הבניה המתקדמות של ביתנית מביאות להוזלה משמעותית של עד 10% בעלות הבניה ביחס לבניה קונבנציונלית. בנוסף, מבנה טרומי מודולרי הינו מבנה ירוק הכולל בתוכו פתרונות בידוד חדשניים, דבר היוצר חיסכון משמעותי בעלויות חימום וקירור.

דילוג לתוכן