דלג לתוכן דלג לפוטר

מרחבים מוגנים

המבצע הצבאי האחרון גרם לכולנו לחוש לא בטוחים, כאשר טילים נורו על ערי הדרום, המרכז והשרון וכל זאת כאשר חזית הצפון נותרה שקטה. בישראל של היום יש מאות בתים פרטיים שאין בהם מרחבים מוגנים. חברת ביתנית מציעה עכשיו מרחבים מוגנים כתוספת בניה, פתרון איכותי בהתאמה אישית, בתהליך ייצור מתקדם, לפי מפרט פיקוד העורף,  שמתקיים ברובו במפעל החברה ולא בבית הלקוח.

חברת ביתנית מציעה פתרון של מרחבים מוגנים טרומיים מודולריים המאפשרים את הרחבת הנכס ומיגון במפרט של פיקוד העורף, במוצר אחד. המרחב המוגן מתוכנן באופן מדויק לפי הצרכים שלכם, מיוצר במפעל ומורכב בביתכם. את הפתרון החכם והאיכותי הזה פיתחה חברת ביתנית, המספקת מזה למעלה מעשרים וארבע שנים פתרונות להקמת מבנים טרומיים מודולריים מבטון, בשיטות בניה מתועשות מתקדמות.

מרחב מוגן הנבנה בבניה טרומית מודולרית, נעשה בשיטת בניה המבוססת על שימוש באלמנטים טרומיים שהוכנו והורכבו מראש במפעל בצורה מבוקרת לפי תכנית שהוגדרה על ידי המזמין או המתכנן. בשיטת זו המבנה מורכב במפעל על כל חלקיו ומותקן בשטח הלקוח.

הבנייה הטרומית מודולרית ידידותית לסביבה, אין חשש מהמפגעים הרבים שבהם כרוך תהליך בניה רגיל – רעש, לכלוך, ופועלים שמסתובבים בבית. הבית לא הופך לאתר בניה, אין פסולת בניין באתר ואין הפרעה לסביבה הנגרמת בעת הליך בניה קונבנציונלי.

יכולות הבניה המתקדמות של חברתנו מביאות להוזלה משמעותית של עד 10% בעלות הבניה ביחס לבניה קונבנציונלית. בנוסף, מרחב מוגן טרומי מודולרי הינו מבנה ירוק.

לקבלת קטלוג דגמים מעוצבים מקטלוג ביתנית העדכני  אנא השאר פרטים:

*ניתן להזמין את המבנה שבחרתם בעיצוב והתאמה אישית

היתרונות שלנו

אייקון

מגוון עיצובים ודגמים

לביתנית מגוון רחב של עיצובי פנים וחוץ למבנים טרומיים מודולריים. נעמוד לרשותכם ונתאים לכם את עיצוב החוץ והפנים עבור המבנה הטרומי מודולרי שלכם.

שירות VIP - הכל תחת קורת גג אחת

המומחים של ביתנית יעניקו לכם שירות צמוד ויטפלו עבורכם בכל השלבים החל משלב התכנון האדריכלי, היתר בניה, ועד להצבה בשטח ומסירת המפתח .

ביתנית – קבלן מורשה ג'-1

החברה הינה קבלן רשום בפנקס הקבלנים סיווג ג'-1. בין השאר מוכרת ביתנית כקבלן מורשה של חברת החשמל ומשרד הביטחון וביצעה עבורם ועבור לקוחות מתחומי המשק השונים מאות מבנים.

מפעל ביתנית - יישום של שיטות בניה מתקדמות

לחברה מפעל הכולל מערכי ביצוע In House לייצור מבנים טרומיים מודולריים מבטון הכוללים יצור של כל תשתיות המבנה לרבות ביצוע עבודות גמר פנים וחוץ. שימוש בשיטות עבודה וטכנולוגיות בניה מתקדמות לצד פיקוח צמוד, מבטיחים שהמבנה המיוצר יהיה מדיוק ואיכותי ממש כמו שעוצב על ידי אדריכל החברה.

תקן 9001 ISO - תהליכי פיקוח צמודים

לחברה תקן 9001 ISO והיא מפעילה מערך בקרת איכות המבצע תהליכי פיקוח צמודים על מהלך הבניה במפעל והיישום של המבנה בשטח, באופן המבטיח את האיכות הגבוהה של המבנים המיוצרים.

בניה טרומית מודולרית – זולה יותר וירוקה יותר

יכולות הבניה המתקדמות של ביתנית מביאות להוזלה משמעותית של עד 10% בעלות הבניה ביחס לבניה קונבנציונלית. בנוסף, מבנה טרומי מודולרי הינו מבנה ירוק הכולל בתוכו פתרונות בידוד חדשניים, דבר היוצר חיסכון משמעותי בעלויות חימום וקירור.

שתפו :

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
חזרה לדף הבלוג הראשי
דילוג לתוכן