דלג לתוכן דלג לפוטר

מרחבים מוגנים

המציאות הביטחונית בישראל היא כזו שבה קיום של מרחבים מוגנים הוא דבר חיוני ומתבקש. אלא שלמרות זאת, בבתים רבים בישראל אין מרחב מוגן או שבמידה וקיים הוא אינו עומד בתקנות פיקוד העורף.  
לשם כך פיתחנו בחברה סדרה של פתרונות מיגון ומרחבים מוגנים, שעומדים בתקנות פיקוד העורף, מקנים את המחסה הדרוש ומקנים את הביטחון לכם ולבני משפחתכם בעת הצורך. 
המרחבים המוגנים שלנו נבנים בבנייה טרומית מודולרית מבטון
ולא ב
בנייה קלה. 

שיטת בנייה זו מאפשרת מחד בנייה איכותית, יציבה ועמידה בהתאם לתקנות ומאידך ייצור והתקנה של המרחב המוגן בבית הלקוח ובהתאמה אישית. כך, ניתן לתכנן את המרחב המוגן שלכם באופן שיעמוד בתקנות אך גם יותאם לצרכים הספציפיים שלכם ולקבל אותו תוך חודשים ספורים. באופן כזה, ניתן להשתמש במרחב המוגן לצרכים נוספים מבלי להתפשר על פתרון מיגון איכותי ומתקדם. צוות המהנדסים והאדריכלים שלנו יוכל ללוות אתכם בבחירת מרחב מוגן שעונה באופן המדויק ביותר לצרכים שלכם וללוות אתכם בתהליכים. 
לנוחיותכם, אנחנו מצרפים לכם גם את ההנחיות מאתר פיקוד העורף לתכנון מרחבים מוגנים. 

היתרונות שלנו

אייקון

מגוון עיצובים ודגמים

לביתנית מגוון רחב של עיצובי פנים וחוץ למבנים טרומיים מודולריים. נעמוד לרשותכם ונתאים לכם את עיצוב החוץ והפנים עבור המבנה הטרומי מודולרי שלכם.

שירות VIP - הכל תחת קורת גג אחת

המומחים של ביתנית יעניקו לכם שירות צמוד ויטפלו עבורכם בכל השלבים החל משלב התכנון האדריכלי, היתר בניה, ועד להצבה בשטח ומסירת המפתח .

ביתנית – קבלן מורשה ג'-1

החברה הינה קבלן רשום בפנקס הקבלנים סיווג ג'-1. בין השאר מוכרת ביתנית כקבלן מורשה של חברת החשמל ומשרד הביטחון וביצעה עבורם ועבור לקוחות מתחומי המשק השונים מאות מבנים.

מפעל ביתנית - יישום של שיטות בניה מתקדמות

לחברה מפעל הכולל מערכי ביצוע In House לייצור מבנים טרומיים מודולריים מבטון הכוללים יצור של כל תשתיות המבנה לרבות ביצוע עבודות גמר פנים וחוץ. שימוש בשיטות עבודה וטכנולוגיות בניה מתקדמות לצד פיקוח צמוד, מבטיחים שהמבנה המיוצר יהיה מדיוק ואיכותי ממש כמו שעוצב על ידי אדריכל החברה.

תקן 9001 ISO - תהליכי פיקוח צמודים

לחברה תקן 9001 ISO והיא מפעילה מערך בקרת איכות המבצע תהליכי פיקוח צמודים על מהלך הבניה במפעל והיישום של המבנה בשטח, באופן המבטיח את האיכות הגבוהה של המבנים המיוצרים.

בניה טרומית מודולרית – זולה יותר וירוקה יותר

יכולות הבניה המתקדמות של ביתנית מביאות להוזלה משמעותית של עד 10% בעלות הבניה ביחס לבניה קונבנציונלית. בנוסף, מבנה טרומי מודולרי הינו מבנה ירוק הכולל בתוכו פתרונות בידוד חדשניים, דבר היוצר חיסכון משמעותי בעלויות חימום וקירור.

דילוג לתוכן