דלג לתוכן דלג לפוטר

ממ"מ

ממ"מ הוא מרחב מוגן מוסדי שנועד לספק הגנה מפני ירי טילים על העורף במוסדות ציבוריים כמו בתי ספר, בתי חולים ובתי עסק.
על פי תקנות פיקוד העורף,
ממ"מ תקין הוא תנאי לקבלת רישיון עסק, ובאחריות העסק לוודא שהוא מאפשר מיגון לכלל העובדים המועסקים גם אם הוא משמש למטרות נוספות. 

הממ"מים שלנו עומדים בתקנות פיקוד העורף, נבנים בשיטה של בנייה טרומית מודולרית מבטון שאיננה בנייה קלה, ומספקים מענה מיגוני איכותי. הממ"מ עשוי בטון מזוין בעובי של 40 ס"מ, כולל דלת הדף לצרכי איטום, מערכת סינון גזים וכן נקודת חשמל, הכנה לטלפון ותאורת חירום.
כמו כן אנחנו מעניקים ללקוחותינו מעטפת נוספת שירותים הכוללת:
 

התאמה לשימוש במקרים רבים ממ"מ משמש ככיתת לימוד בבתי ספר או למטרות טיפוליות או בריאותיות אחרות בבתי חולים. הצוותים שלנו מגיעים עם ידע וניסיון של למעלה משני עשורים ומתכננים את הממ"מ כך שיעניק מענה מיגוני איכותי העומד בתקנים אך גם יאפשר את השימושים הנוספים הנדרשים.   

תכנון מותאם אישית גם במקרה של ארגונים אחרים או בתי עסק, באפשרותנו לתכנן את הממ"מ עם התאמות הנדרשות כך שהממ"מ יקנה מענה מיגוני איכותי ובו זמנית ישמש כמשרד או מטרות אחרות. שילוב זה יאפשר עמידה בתקנים, יחד עם ניצול ושימוש נכון בשטח עבור העסק. 

התאמה לגודל – אנחנו מציעים מספר גדלים של ממ"מים, בהתאם לתקנות פיקוד העורף בגדלים של 10 מ"ר, 12 מ"ר ו-15 מ"ר. 

אספקה מהירה – ניתן לקבל ממ"מ איכותי העומד בתקנות בטווח של חודשיים מרגע התכנון. 

התקנה מהירה ופשוטה – ההתקנה של הממ"מ בבית הלקוח מתבצעת תוך זמן קצר וללא שיבוש של שגרת היום או העבודה.  

התקנה מהירה ופשוטה – ההתקנה של הממ"מ בבית הלקוח מתבצעת תוך זמן קצר וללא שיבוש של שגרת היום או העבודה.  

לקבלת קטלוג דגמים מעוצבים מקטלוג ביתנית העדכני  אנא השאר פרטים:

*ניתן להזמין את המבנה שבחרתם בעיצוב והתאמה אישית

היתרונות שלנו

אייקון

מגוון עיצובים ודגמים

לביתנית מגוון רחב של עיצובי פנים וחוץ למבנים טרומיים מודולריים. נעמוד לרשותכם ונתאים לכם את עיצוב החוץ והפנים עבור המבנה הטרומי מודולרי שלכם.

שירות VIP - הכל תחת קורת גג אחת

המומחים של ביתנית יעניקו לכם שירות צמוד ויטפלו עבורכם בכל השלבים החל משלב התכנון האדריכלי, היתר בניה, ועד להצבה בשטח ומסירת המפתח .

ביתנית – קבלן מורשה ג'-1

החברה הינה קבלן רשום בפנקס הקבלנים סיווג ג'-1. בין השאר מוכרת ביתנית כקבלן מורשה של חברת החשמל ומשרד הביטחון וביצעה עבורם ועבור לקוחות מתחומי המשק השונים מאות מבנים.

מפעל ביתנית - יישום של שיטות בניה מתקדמות

לחברה מפעל הכולל מערכי ביצוע In House לייצור מבנים טרומיים מודולריים מבטון הכוללים יצור של כל תשתיות המבנה לרבות ביצוע עבודות גמר פנים וחוץ. שימוש בשיטות עבודה וטכנולוגיות בניה מתקדמות לצד פיקוח צמוד, מבטיחים שהמבנה המיוצר יהיה מדיוק ואיכותי ממש כמו שעוצב על ידי אדריכל החברה.

תקן 9001 ISO - תהליכי פיקוח צמודים

לחברה תקן 9001 ISO והיא מפעילה מערך בקרת איכות המבצע תהליכי פיקוח צמודים על מהלך הבניה במפעל והיישום של המבנה בשטח, באופן המבטיח את האיכות הגבוהה של המבנים המיוצרים.

בניה טרומית מודולרית – זולה יותר וירוקה יותר

יכולות הבניה המתקדמות של ביתנית מביאות להוזלה משמעותית של עד 10% בעלות הבניה ביחס לבניה קונבנציונלית. בנוסף, מבנה טרומי מודולרי הינו מבנה ירוק הכולל בתוכו פתרונות בידוד חדשניים, דבר היוצר חיסכון משמעותי בעלויות חימום וקירור.

דילוג לתוכן