דלג לתוכן דלג לפוטר

מיגונית

מיגונית היא מרחב מוגן נייד המקנה הגנה במקרים של שיגור טילים ובמקרי חירום. את המיגונית ניתן להציב בשטחים פתוחים, שטחים חקלאיים, חצרות, בסיסים צבאיים וגם בסמוך לתחנות אוטובוס, גינות עירוניות, בסיסים צבאיים ומבנים ציבוריים במטרה לאפשר הגנה מירבית לציבור.  

אנחנו מוגדרים כספקים מורשים של פיקוד העורף ומייצרים מיגונית מבטון מזוין בבנייה טרומית מודולרית שאיננה בנייה קלה. בשיטת בנייה זו כל חלקי המיגונית מיוצרים מראש במפעלנו, בהתאם למפרט ודרישות פיקוד העורף ומורכבים באתר הרלוונטי של הלקוח. שיטה זו מבטיחה כי המיגונית תעמוד בסטנדרט המיגון הנדרש, תהיה קלת משקל ותאפשר ניידות או הצבה מחודשת במידת הצורך. כמו כן שיטה זו מאפשרת ייצור ואספקה מהירה של המיגוניות, ולקוח יכול לקבל אותה בטווח זמן מהיר של שבועיים.  

השימוש במיגונית אינו בהכרח מוגבל אך ורק לשטחים פתוחים. דגם "ארבל", שמיוצר במפעלנו בהתאם לתקן פיקוד העורף, ניתן להצבה גם בבניינים או חצרות ובכך לשמש כמיגונית לבית פרטי. במקרים רבים, המיגונית משמשת לשימושים נוספים כמו חדרי משחקים או מחסנים ובכך מאפשרת ניצול נכון ויעיל של השטח הן בשגרה והן בחירום. 

לקבלת קטלוג דגמים מעוצבים מקטלוג ביתנית העדכני  אנא השאר פרטים:

*ניתן להזמין את המבנה שבחרתם בעיצוב והתאמה אישית

היתרונות שלנו

אייקון

מגוון עיצובים ודגמים

לביתנית מגוון רחב של עיצובי פנים וחוץ למבנים טרומיים מודולריים. נעמוד לרשותכם ונתאים לכם את עיצוב החוץ והפנים עבור המבנה הטרומי מודולרי שלכם.

שירות VIP - הכל תחת קורת גג אחת

המומחים של ביתנית יעניקו לכם שירות צמוד ויטפלו עבורכם בכל השלבים החל משלב התכנון האדריכלי, היתר בניה, ועד להצבה בשטח ומסירת המפתח .

ביתנית – קבלן מורשה ג'-1

החברה הינה קבלן רשום בפנקס הקבלנים סיווג ג'-1. בין השאר מוכרת ביתנית כקבלן מורשה של חברת החשמל ומשרד הביטחון וביצעה עבורם ועבור לקוחות מתחומי המשק השונים מאות מבנים.

מפעל ביתנית - יישום של שיטות בניה מתקדמות

לחברה מפעל הכולל מערכי ביצוע In House לייצור מבנים טרומיים מודולריים מבטון הכוללים יצור של כל תשתיות המבנה לרבות ביצוע עבודות גמר פנים וחוץ. שימוש בשיטות עבודה וטכנולוגיות בניה מתקדמות לצד פיקוח צמוד, מבטיחים שהמבנה המיוצר יהיה מדיוק ואיכותי ממש כמו שעוצב על ידי אדריכל החברה.

תקן 9001 ISO - תהליכי פיקוח צמודים

לחברה תקן 9001 ISO והיא מפעילה מערך בקרת איכות המבצע תהליכי פיקוח צמודים על מהלך הבניה במפעל והיישום של המבנה בשטח, באופן המבטיח את האיכות הגבוהה של המבנים המיוצרים.

בניה טרומית מודולרית – זולה יותר וירוקה יותר

יכולות הבניה המתקדמות של ביתנית מביאות להוזלה משמעותית של עד 10% בעלות הבניה ביחס לבניה קונבנציונלית. בנוסף, מבנה טרומי מודולרי הינו מבנה ירוק הכולל בתוכו פתרונות בידוד חדשניים, דבר היוצר חיסכון משמעותי בעלויות חימום וקירור.

דילוג לתוכן