דלג לתוכן דלג לפוטר

אמנותי

יצירת הכנסה פסיבית באמצעות בניית צימרים

להשקיע בחכמה

בתקופה מאתגרת כלכלית כמו זו המתחוללת בשנים האחרונות; בעלי עסקים, שטחי נדל"ן, יזמים ועצמאיים אחרים נדרשים להפעיל את גלגלי החשיבה היצירתית וליצור מקורות הכנסה חלופיים יעילים, מהירים ובעיקר מכניסים. בניית צימר באזור בעל פוטנציאל תיירותי מהווה את אחד הפתרונות האפקטיביים ביותר ליצירת הכנסה פסיבית בעלת ROI (החזר השקעה) גבוה, סיכונים אפסיים ומהירות תוצאה.

בניית צימרים בשיטה טרומית מודולרית

בניית צימרים מצריכה השקעה: שכירת שירותיהם של קבלנים ואנשי מקצוע, מומחים שונים, זמן וכוח אדם. הפתרון כל כך פשוט שזה בלתי נתפס: בעוד שהבנייה הקונבנציונלית מצריכה השקעה גדולה ומניבה רווח רק כעבור חודשים או שנים, בניית צימר בשיטה טרומית מודולרית אינה מצריכה את ההתעסקות שלכם בתהליך הבנייה עצמו, לא גורמת לאי נוחות, חוסכת סכומי עתק בהשקעה הראשונית ובעלויות הנלוות ובעיקר: היפטרות מהצורך לנהל את התהליך, שבמקרים רבים מצריך ידע של שנים רבות.

PLUG & PLAY

אז למה בניית צימרים בשיטה טרומית מודולרית?

בשתי מילים? PLUG & PLAY!

בניית צימר בשיטה טרומית מודולרית בחברת ביתנית מאפשרת לכם את השקט והחופש מהתעסקות בכל תהליך הבנייה עצמו לרבות בפרוצדורות הנלוות ומביאה אתכם להיות בעלים גאים של צימר תוך 60 יום מיום ההזמנה!

  • אישור תכניות בינוי
  • טיפול מלא בתהליכים מול ועדות רישוי
  • בנייה מ-א' עד ת': החל מהכנת אלמנטים ליציקה ועד להנחת המבנה וחיבור לכל התשתיות הנדרשות
  • עבודה תחת פיקוח חיצוני
  • ביצוע עבודות הגמר
  • הובלה ואספקת המבנה תוך 60 יום לבית הלקוח
  • התקנה מלאה לרבות ליווי אישי להתאמת המבנה לפי הצרכים הייחודיים לכם

בנייה טרומית מודולרית לא רק מבטיחה את הנוחות המקסימלית שבקבלת מבנה מוכן ומעוצב עד הבית, אלא שהיא טומנת בחובה מגוון עצום של יתרונות נלווים:

היתרונות של בנייה טרומית מודולרית

כשיש כל כך הרבה אפשרויות מסביב ואתם אפילו שוקלים לבנות יחידות דיור בעצמכם, שווה לסקור את היתרונות העומדים לרשותכם בהזמנת יחידת דיור מודולרית:

התאמה מרבית לצרכים אישיים

במקום לבנות יחידת דיור בתנאים מאתגרים כגון שטח קטן או לא נגיש, שימוש בחומרים לא נוחים לעבודה או התפשרות על צרכים כדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית יותר, בניית צימרים בשיטה מודולרית ממקסמת את היתרונות משני העולמות:

את שלבי התכנון והייצור מבצעים תוך שימוש במכשור המתקדם של ביתנית ואילו את ההרכבה, פשוטה ומהירה, מבצעים בשטח הלקוח תוך יישום שיטות בנייה מתקדמות.

חסכון בעלויות ובזמן

אלו בינינו שכבר בנו יחידות דיור בעבר יודעים כי העלויות יכולות להגיע לסכומי עתק ואפילו להפוך להשקעה לא רווחית. בעוד שנקודת ההתחלה של בנייה קונבנציונלית ידועה אבל ההשקעה יכולה לגדול ולגדול. הודות לאפשרויות הבנייה הטרומית המודולרית, העלויות הכוללות מצטמצמות משמעותית כשהן כוללות בתוכן פתרונות יעילים לבידוד חום וקור.

עמידות

בנייה קונבנציונלית מצריכה השקעה כספית גדולה שערכה הולך ופוחת עם השנים. בנייה טרומית מודולרית מבטיחה מבנים יבילים עמידים מבטון, מוגנים ובטוחים יותר מכל סוג בנייה אחר הקיים כיום, לרבות עמידות בפני אש, רעידות אדמה, פגעי מזג אוויר, טילים ופצצות.

ידידותי לסביבה

כולנו מכירים את האי נוחות הנגרמת כתוצאה מבנייה. הבנייה המודולרית חוסכת את ההפרעות לסביבה לרבות רעש, לכלוך ופועלים.

אז למה דווקא ביתנית?

מעבר ליתרונות של בניית צימרים בשיטה טרומית מודולרית, ביתנית גאה בהיותה חברה חדשנית ועשירה בהיצע:

מגוון עיצובים אקלקטיים

העיצובים שמציעה ביתנית כוללים מגוון עצום של דוגמאות, ז'אנרים ואפשרויות מתוך סגנונות אדריכלות שונים לבחירתכם ולפי טעמכם האישי.

שירותVIP

בביתנית מחויבים בראש ובראשונה ללקוח. ובדיוק כמו ההשקעה המושקעת בכל מבנה, כל לקוח בחברה מקבל יחס אישי, סבלני והוגן.

קבלן מורשה ג'-1

חשיבותם של תקנים עולה כאשר מדובר באחריות על דיירים, תיירים ומשתמשים שונים במבנה. ביתנית הינה קבלן רשום בפנקס הקבלנים בסיווג ג'-1 ונותנת שירותים ללקוחות בכל תחומי המשק.

פיקוח וניטור

כדי לשמור על הסטנדרטים הגבוהים בארץ, כל תהליכי הבנייה בביתנית מלווים מערך בקרה ופיקוח צמודים הן על הבנייה והן על ההתקנה בשטח. החברה הינה בעלת תקן ISO9001, התקן הגבוה למבנים.

הדמיית חוץ לבניית צימרים
שתף את המאמר הזה:
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
חזרה לדף הבלוג הראשי

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

בנייה מתועשת

משחר ההיסטוריה ועד ימינו אנו, נדל"ן, או שטחים זמינים, הינם המשאבים עליהם נלחם האדם יותר מכל. לאדמה יש ערך יביל בר קיימא, שאינו מושפע בצורה

קרא עוד »
דילוג לתוכן