דלג לתוכן דלג לפוטר

אמנותי

בניית יחידת דיור בצעדים פשוטים

בין אם אתם מתגוררים בעיר, בכפר או במושב, בניית יחידת דיור היא מקור הכנסה התורם לאיכות החיים, משפר את הרווחה הנפשית ומאפשר ליהנות מיתרונות של הכנסה קבועה ושוטפת באפס מאמץ. עם זאת, תהליך הבנייה יכול להיות ארוך ומייגע. בשיטת בנייה טרומית מודולרית, יחידת הדיור מגיעה עד אליכם לשטח כשהיא מעוצבת ומוכנה לשימוש.

שם המשחק: יצירתיות

בעידן פוסט מודרני יצירתיות היא שם המשחק. לא משנה במה אתם מתמחים או במה עסקתם רוב חייכם, בניית יחידת דיור מודולרית בחצר הבית או בשטח פנוי מעניקה לכם שקט נפשי הודות לתהליך בנייה מקצועי המתבצע תחת שיטות תעשייה ייחודיות וטכנולוגיות המתקדמות בתחום.

ביתנית מבצעת את התהליך כולו מ-א' ועד ת' תוך מתן יחס אישי ללקוח, התאמת המענה לצרכים הייחודיים של כל אדם על פי החזון האישי, תוך מתן הדרכה פרטנית ומענה לכל שאלה.

 

למה יחידת דיור בשיטת בנייה טרומית מודולרית?

בניית צימר באמצעות שיטת הבנייה המודולרית מתבססת על אלמנטים טרומיים: המבנה על כל חלקיו מתוכנן, מיוצר ומורכב במפעל, לרבות התקנה של כל המערכות הפנימיות הנדרשות: חלוקה פנימית של המבנה, תשתית מודולרית חשמלית, מיזוג אוויר, מטבח, שירותים ומקלחת וכמובן ריהוט בהתאם לצורך הייחודי של כל לקוח.

לא סתם הפכה שיטת הבנייה הטרומית המודולרית לשיטה מספר אחת בעולם כולו: היא נחשבת לשיטה היעילה ביותר, החסכונית ביותר והבטיחותית ביותר; הודות ליכולתה להיות עמידה בתקן ISO 9001 לבקרת איכות.

בביתנית, יחידת דיור בבנייה טרומית מודולרית מבוססת על שיטת PLUG & PLAY: מתקינים ומיד נכנסים. בלי להפריע לשכנים בתהליכי בנייה ממושכים, בלי רעשים מיותרים, בלי זיהום או לכלוך. להתקין ולהיכנס לגור.

למה ביתנית?

יחידת דיור מודולרית פותחת בפניכם מגוון אופציות להגדלת ההכנסה החודשית: החל מייעוד היחידה למשרד, דרך השכרתה כצימר או למגורים. ביתנית גאה לעשות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שקיימות כיום בתחום ולפיכך, מספקת לבית הלקוח מבנה מודולרי מוגמר על פי תכנון אישי – תוך חודשיים בלבד.

  • מהמסד ועד הטפחות

ביתנית מספקת פתרון מהיר, נוח ומידי לשימוש: החל משלב החזון כפי שאתם רואים אותו בעיני רוחכם, דרך האפיון והתאמת יחידת הדיור לצרכיכם הייחודיים, התכנון המבוצע על ידי מומחים בעלי ניסיון של שנים רבות ודרך בנייה בשיטות המתקדמות ביותר, עד להנחת המבנה בשטח הייעודי וחיבורו לכל התשתיות הנדרשות ולהפעלתן.

  • חסכון משמעותי בזמן

תהליך בנייה של יחידת דיור יכול לקחת זמן רב. בזמן הזה יוצאים מהעו"ש כספים, מושקעת אנרגיה רבה בתקשורת עם אנשי מקצוע, מומחים, סוחרים ופועלים. במקום להשקיע זמן רב ואנרגיה אין קץ, ביתנית מבצעת עבורכם את תהליך הבנייה מ-א' ועד ת', תוך צמצום משמעותי של העלויות הראשוניות והעלויות השוטפות.

  • חסכון בעלויות

אלו בינינו שכבר בנו יחידות דיור בעבר יודעים כי העלויות יכולות להגיע לסכומי עתק ואפילו להפוך להשקעה לא רווחית. בעוד שנקודת ההתחלה של בנייה קונבנציונלית ידועה אבל ההשקעה יכולה לגדול ולגדול. הודות לאפשרויות הבנייה הטרומית המודולרית, העלויות הכוללות מצטמצמות משמעותית כשהן כוללות בתוכן פתרונות יעילים לבידוד חום וקור.

  • עיצובים אקלקטיים ייחודיים

החל מסגנון הבארוק ועד לבנייה בסגנון מינימליסטי חדשני, ביתנית מעמידה לרשות לקוחותיה מערך נרחב של סגנונות עיצוביים ללא גבולות. הודות לטכנולוגיות ייצור חדשניות, בביתנית מסוגלים לייצר כל עיצוב רצוי במהירות, ביעילות ובעלויות מופחתות.

  • שילוב מערך יתרונות

בניית יחידת דיור יכולה להיות מתישה ובו בזמן גם מצריכה הבנה והיכרות עם עולם החומרים השונים, אנשי המקצוע, תחומי התמחות ואופן ההתנהלות לצרכי הבנייה של יחידת הדיור. במקרים רבים, הבנייה בשטח הביתי יכולה להיות מאתגרת בשל חוסר במקום או אי נוחות בשינוע ציוד. שיטת הבנייה המודולרית מיישמת ניצול של כל היתרונות: בנייה תוך שימוש בטכנולוגיות בנייה מתקדמות תוך הרכבה והתקנת תשתיות בתוך זמן קצר, ללא הפרעה לשכנים, תהליכים מורכבים או נזק לסביבה.

הדמייה לבניית יחידת דיור בחצר
שתף את המאמר הזה:
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
חזרה לדף הבלוג הראשי

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

בנייה מתועשת

משחר ההיסטוריה ועד ימינו אנו, נדל"ן, או שטחים זמינים, הינם המשאבים עליהם נלחם האדם יותר מכל. לאדמה יש ערך יביל בר קיימא, שאינו מושפע בצורה

קרא עוד »
דילוג לתוכן