דלג לתוכן דלג לפוטר

אמנותי

מרחבים מוגנים – לישון טוב בלילה

החרדות, הפחדים מהתקפות, החששות לחייהם של הקרובים לנו – כל אלו מעלים משמעותית את רמות הסטרס שאנחנו מתמודדים איתן בארץ בזמן האחרון.  ובינינו, מי יכול להיות רגוע באמת אם אנחנו לא יודעים בוודאות שהמרחב שלנו מוגן?

רבים מאתנו לא באמת מצליחים לעבוד, אחרים משתגעים בבית, יש מי שחרדים לילדים, ועוד לא דיברנו על משפחות שילדיהן והאבות בהן – נקראים למילואים. הצעד הראשון ליצירת ביטחון הוא ההבטחה כי מיגונית תקינה מצויה במרחק ריצה של פחות מדקה במקרה של אזעקה.

רגע של כנות

עם יד על הלב – כמה מכם שגרים בבית ללא חדר ממוגן באמת ישנים בשקט בלילה? מתי לאחרונה ישנתם לילה שלם, מתחילתו ועד סופו ומבלי להתעורר באמצע הלילה בחרדה או בבהלה? אין ספק כי מדובר בעניין של חיים או מוות, והמון המון סטרס שמתווסף לימים וללילות שלנו.

הדבר היחיד שבאמת יכול להבטיח כי אתם וקרוביכם תהיו בטוחים הוא מיגונית. מיגונית, או ממ"ד, או מרחב מוגן, הוא שיטת בנייה המותאמת במיוחד לתקופות כמו התקופה הנוכחית, בשל קצב הבנייה המהיר והיכולת לעמוד בתקנים המחמירים הנדרשים במקרה של התקפה אמיתית או יירוט לא מוצלח.

התאמה לצרכים הייחודיים של כל אדם

נכון להיום,  עדיין אין הערכות עתידיות בנוגע למשך המלחמה. אם אתם לא ישנים טוב בלילה, אין סיבה שתשלמו על כך בבריאותכם ותחיו בחרדה. באמצעות התייעצות מוקדמת עם איש מקצוע אשר יקשיב לנתונים הפיזיים ולא פחות מכך, לצרכים המנטליים שלכם. כדי שאתם תוכלו להיות רגועים ובכל מקרה שמופעלת האזעקה, המיגונית תותאם בדיוק למאפיינים הסביבתיים.

אספקת מבנה מוכן בתוך חודש ימים

היתרון המשמעותי ביותר של מיגונית ביחס לפתרונות אחרים בתחום הוא היכולת לספק מבנה מוגמר, העומד בסטנדרטים המחמירים ביותר בתחוםבתוך חודש ימים או פחות. כל זאת בלי להתפשר על הצרכים המדויקים שלכם: בין אם מדובר במשפחה מרובת ילדים ובין אם מדובר בצורך לבנות מיגונית מונגשת לבעלי קשיי גישה או נכים, המיגונית שמה על היסודות הללו בדיוק: היכולת ליצור את המרחב המוגן בהתאמה מדויקת לצרכים הייחודיים של כל לקוח ולקוח.

זאת, תוך הבטחה כי כל אחד מהמרחבים הממוגנים עומד בדיוק בדרישות, כשהוא נבנה על פי התכנון מראש. את התכנון מראש מבצעים יחד עם הלקוח ועל פי דרישותיו ואילו הבנייה עצמה מתבצעת תחת פיקוח הנדסי מלא המאפשר ניטור של כל שלב ושלב בבנייה. התוצאה: מרחב מוגן המספק ביטחון מלא לדיירי הבית גם בימים מתוחים ביותר של מלחמה.

אין לכם זמן וכוח לשבור את הראש? יש דגמים מוכנים עבורכם

אם גם אתם עסוקים מדי בטרדות היומיום, ההופכות רק מאתגרות יותר נוכח המלחמה והדבר האחרון שיש לכם את הזמן אליו כרגע הוא לתכנן חדר נוסף בבית – אל דאגה. המומחים פה עבורכם ובדיוק לשם כך נוצרו עבורכם דגמים מוכנים מראש במגוון רחב של עיצובים – הן מבפנים והן מבחוץ. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתרשם מהמגוון העצום הקיים בחברה ולבחור את הדגם שהכי מתאים לטעמכם. בתוך זמן קצר תוכלו להרגיש בטוחים בבית. בכל שעה, מכל נקודה בבית – אתם מוגנים.

היתרונות של מיגוניות

  • עמידה בתנאים המחמירים וסטנדרטים בין לאומיים של בנייה
  • עמידה בהנחיות פיקוד העורף בנוגע לבניית ממ"דים
  • תכנון, בנייה, הרכבה ושינוע לבית הלקוח בתוך זמן קצר
  • ללא בלת"מים ו/ואו הפתעות והוצאות לא מתוכננות
  • בלי רעש והפרעה לשכנים בתהליך הבנייה

לא רגועים? תמיד אפשר להתייעץ

לכל שאלה שיש לכם, בקשה, חשש, או תחושת אי ודאות – בדיוק לשם כך ישנם אנשי שירות ומומחים בתחום הבקיאים בסטנדרטים המחמירים של פיקוד העורף, אשר ינחו אתכם לכל אורך הדרך ויאפשרו לכם לדייק את הצרכים שלכם עד לרמת הפרט הקטן ביותר, כך שאתם תוכלו להיות רגועים בכל דקה ביממה.

שתף את המאמר הזה:
Facebook
WhatsApp
LinkedIn
חזרה לדף הבלוג הראשי

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

כשהתקופה קשה – הבניה קלה

בתקופות קשות, כולנו צריכים תמיכה. מישהו שיחזיק את היד, מישהו שיהיה שם עבורנו, מישהו להניח עליו את הראש. מישהו שיגן עלינו מכל מה שקורה בעולם,

קרא עוד »
דילוג לתוכן