דלג לתוכן דלג לפוטר

אמנותי

מבנים מודולריים מבטון – המגמה החמה של המאה ה-21

לא משנה באיזה מבנה אתם מתעניינים: בית כנסת או משרד, יחידת דיור או מתנ"ס, מקווה או מחסן – באמצעות שימוש בבנייה מתועשת תוכלו ליהנות מתוצאה מרשימה בתוך זמן קצר.

לקפוץ על הרכבת ברגע הנכון

לא בכדי, יותר ויותר גורמים פרטיים וציבוריים נעזרים במבנים מודולריים מבטון. המהירות בה המבנים מוצבים בשטח כשהם מוכנים לשימוש והחסכון הכלכלי העצום המתאפשר הודות לשימוש בטכנולוגיות בנייה חדשניות –  כל אלו הופכים את הבנייה המודולרית לא רק לטרנד כי אם לשינוי יסודי באופן בו קבלנים, יזמים, מנהלים ואנשים פרטיים ניגשים לנושא. בלי כאבי ראש מיותרים, בלי סחבת הגורמת להוצאות נלוות ובלתי צפויות וללא התעסקות עם גורמים לא נעימים ש"דופקים מחיר", או קובעים ונעלמים. תוך חודשים ספורים אתם כבר יכולים לפרסם את יחידת הדיור שלכם וליהנות מהכנסה פסיבית, תוך כיסוי ההוצאות באופן מידי.  

מגשימים חלום

נשמע טוב? לא רק לכם. יותר ויותר בעלי שטחים מבינים את הפוטנציאל הטמון במבנים מודולריים מבטון בחצר וכבר מצויים בעיצומו של תהליך. אבל רגע לפני, כמה דברים שחשוב לתת עליהם את הדעת טרם מתחילים בתהליך:

  • נוחיות השימוש במבנה והתאמתו לפני השטח
  • סגנון עיצובי רצוי
  • היקף ההשקעה הפיננסית שברצונכם להשקיע
  • גובה ההכנסה החודשית שברצונכם להכניס
  • שילוב טכנולוגיות בבניית המבנה
  • מסגרת זמן רצויה לבניית המבנה
  • אופן החלוקה הרצוי של הצימר

סטנדרטים חיוניים

מבנה מודולרי מבטון  מחייב עמידה בתקנים הרלוונטיים. בשל העובדה כי הצימר חשוף לתנאי מזג האוויר המשתנים, ישנה חשיבות בלתי מבוטלת להקפדה על מערך בקרת איכות ופיקוח על התהליך באמצעות תקן 9001ISO. תקן 9001ISO מבטיח לכם כי המבנה יוקם באיכות הגבוהה ביותר של מבנים חיצוניים בשיטה מודולרית.

יתרונות בבניית צימרים עם חברה מנוסה

חברות מקצועיות ומנוסות לבניית מבנים מודולריים מבטון מנוסות בתהליכי הבנייה, בעבודה עם טכנולוגיות חדשניות המאפשרות להגיע לסטנדרטים גבוהים מבלי להתפשר על שירות לקוחות אמין ומקצועי. הודות לניסיון רב השנים, חברות מקצועיות יכולות לתת שירותים מקיפים: להיות אחראיים על כל תהליכי האישורים הנדרשים מבחינה בירוקרטית, אדריכלית, הנדסית ומול הרשויות הרלוונטיות.

שירותי מעטפת המוצעים על ידי חברות מקצועיות יכולים לקצר לכם את התהליך ולספק לכם הכנסה פסיבית בתוך חודשים ספורים. תהליך פשוט המבוצע כולו במקום אחד: החל מהתכנון האדריכלי ועד לשלב מסירת המפתח, דרך קבלת היתרי בנייה, תכנון המבנה בדיוק על פי תנאי השטח, הצבה במקום המיועד והתחלת השימוש.

אז מה צריך?

אין די בהחלטה. כדי לבנות יחידת דיור איכותית שתשרת אתכם למשך שנים רבות, תעמוד בנזקי מזג האוויר וגם תצדיק את עלויות הבנייה שלה, חשוב להקפיד על מספר תנאים חיוניים וצעדים פורמליים:

  • אישורים –יש לדאוג לאישורי בנייה מתאימים אשר בלעדיהם הבנייה לא תוכל להתקיים כסדרה, ורוב הסיכויים שבשלב מסוים תקבלו צו פינוי או העמדה לדין וקנסות. בנייה ללא היתרים היא בנייה לא חוקית ולפיכך, יש לערוך את הבדיקות הנדרשות טרם תהליך הבנייה.
  • בדיקות קודמות לבנייה כוללות מדידות מ"ר אפשריים לבנייה, תכנון תכניות בנייה על ידי אדריכל, הגשת תכניות הבנייה לוועדה המקומית לתכנון ובנייה וקבלת אישור.
  • את כל התהליכים הללו ניתן לבצע ללא תוספת תשלום בחברות המקצועיות האחראיות על בניית יחידת הדיור בחצר שלכם/ בשטח הרצוי. עריכת הבדיקות על ידי חברות המנוסות בתחום חוסכת לכם כסף, זמן ולא מעט כאב ראש, כאשר רוב חברות הבנייה מנוסות בתהליכים אלו ומבצעות את התהליך בקלות ובמהירות.
תוספת בניית ממ"ד בבניה טרומית מודולרית
שתף את המאמר הזה:
Facebook
WhatsApp
LinkedIn
חזרה לדף הבלוג הראשי

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

ממ"ד עד הבית – כל מה שחשוב לדעת

התקופה הנוכחית מצריכה אותנו להיות זהירים, אבל לא רק: עלינו גם לדעת להיערך בהתאם למצבים שונים העלולים להיות מסוכנים לנו ולקרובינו. ההתקפות הממושכות מרצועת עזה

קרא עוד »
דילוג לתוכן