במציאות הבטחונית הקיימת בחלק מישובי הספר במדינת ישראל, ההגנה נגד טילים קצרי טווח היא חיונית. למציאת מסתור מהיר ובטוח תוך זמן קצר יש השלכות מצילות חיים – לכן המיגונית מציעה את הפתרון האידיאלי למצב זה.

המיגונית מעניקה מחסה בטוח מפני נזקי הדף ורסיסים, הנגרמים כתוצאה מנפילות רקטות ופצצות מרגמה ומסופקת כמבנה יביל מבטון מזויין, בגדלים שונים על פי דרישות וצרכי הלקוח הייחודיים.

המיגונית של “ביתנית" אינה מצריכה כל שינוי תכנוני בבית או תשלום הנובע מבניית ממ"ד. כך נחסך מלקוחותינו תהליך ביורוקרטי ארוך ומייגע לקבלת אישורי בניה ואכלוס.

המיגונית של ביתנית מיוצרת במהירות רבה ובאיכות ללא פשרות כדי להבטיח הגנה מקסימלית וביטחון מושלם. בין יתרונותיה:

קירות ותקרה בעובי של כ-30 ס"מ

__empty__

ייצור בלוח זמנים קצר

__empty__

משקל קל ביחס ליחידת דיור בנויה, כך שההובלה זולה בהרבה מהובלת ממ"ד נייד

__empty__

ייצור בהתאמה אישית ולפי דרישת הלקוח

__empty__

גימור בהתאם לבקשת הלקוח

__empty__

"ביתנית" היא ספק מאושר של משרד הביטחון ומחזיקה בתקן ניהול ISO 9001

__empty__

סטנדרט בניה גבוה

__empty__

בגג המיגונית אביזרי הרמה באמצעותם ניתן לשנע את המבנה

__empty__

המיגונית של ביתנית מיוצרת במהירות רבה ובאיכות ללא פשרות כדי שאתם תהיו מוגנים – קירות ותקרה הינם בעובי של כ-30 ס"מ, דבר המקנה ביטחון רב לנמצאים בתוכה.

תשובות לשאלות נפוצות

האם מיגונית היא תחליף למקלט?

מיגונית אמנם מהווה מרחב מוגן ליושבים בה, אך אינה מאושרת על ידי פיקוד העורף ואינה יכולה לשמש כמחליפה לממ"ד, ממ"מ או מקלט.

מהו המקום הטוב ביותר למקם את המיגונית?

לפני הצבת המיגונית, חובה להכין במתחם משטח יציב ואיתן אשר עליו תוצב המיגונית. יש למצוא מקום בו ניתן למקם בו את המיגונית ללא הפרעות סביבתיות דוגמת עמודי חשמל, כבלי חשמל, עצים וכד’.

עם מי יש לתאם הצבת מיגונית?

במרבית המקרים לא נדרש תיאום מיוחד, למעט מקרים שבהם יש צורך בהצבת המיגונית באזור בו יש הפרעה לתנועה – במקרה זה יש לתאם עם משטרת ישראל על מנת שתבוצע חסימה בכביש, כדי שהמנוף יוכל לפרוק את המבנה בבטחה.

האם ניתן למקם את המיגונית בשדות חקלאיים או במפעלים?

כן, ניתן למקם את המיגונית בכל מקום שבו נתן להגיע עם מוביל ומנוף.